S C A N D A R D

Loading

Технологія SCANDARD допоможе захистити будівельні матеріали від підробок

У рамках Всеукраїнської програми захисту прав споживачів «Висока якість – чесна ціна» розробники системи  SCANDARD підписали  Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво зі Спілкою Виробників Будматерівлів України.

Підписання Меморандуму закріплює прагнення сторін до співпраці в питаннях започаткування та впровадження проектів у галузі виробництва будівельних матеріалів, направлених на контроль та відстеження якості продукції.

Метою документу є консолідація зусиль в подоланні пропозицій неякісних контрафактних продуктів, розвиток культури споживання, забезпечення доступу до інформаційної бази вітчизняних виробників та автентичної продукції на ринку, в тому числі в режимі реального часу.

«Проблема підробок будівельних матеріалів за останні роки загострилася. Найчастіше фальсифікують цемент та сухі будівельні суміші, адже сучасні технології упаковки стають доступнішими, в тому числі, й недобросовісним учасникам ринку. Завдяки  SCANDARD ми маємо змогу дати їм рішучу технологічну відповідь» — зазначив у ході зустрічі президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів.

Іван Салій

Співпраця сторін також передбачає впровадження SMART захисту населення від фальсифікованих та контрафактних будматеріалів та забезпечення можливості проведення самостійного контролю якості та автентичності будматеріалів. На державному рівні заплановано впровадження нових високотехнологічних механізмів запобігання фальсифікації та контрабанді будматеріалів; здійснення контролю на всіх етапах обігу матеріалів від виробника до кінцевого споживача, а також утилізації.

Очікується, що зазначені заходи сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності українських будівельних матеріалів на вітчизняному та зарубіжному ринках, а також інтеграції вітчизняних суб’єктів господарювання у світові ринки і мережі товарних потоків.

Теги: ,