S C A N D A R D

Loading

Підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з Національною Асоціацією імпортерів України

У лютому 2020 року розробники системи  SCANDARD підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з Національною Асоціацією імпортерів України.

Документ на офіційному рівні фіксує співпрацю сторін з реалізації загальнодержавного високотехнологічного проекту з маркування, моніторингу, контролю та аналізу обігу товарів, послуг, документів в Україні та впровадження інноваційної системи  SCANDARD — системи SMART захисту продукції та бренду виробників та імпортерів України.

Меморандум також передбачає співпрацю щодо підвищення рівня довіри суспільства до нових високотехнологічних механізмів запобігання фальсифікації, контрафакту та контрабанді у тому числі із залученням ЗМІ, представників громадянського суспільства та державної влади.

«Запровадження інноваційної системи  SCANDARD захистить споживачів від підробок, а виробників та імпортерів від недоброчесної конкуренції. Також система дозволить споживачам самостійно контролювати якість та автентичність продукту через зручний безкоштовний мобільний додаток»

відмітив директор Національної Асоціації імпортерів України – Андрій Дорошин. Він також висловив надію, що довготривалим ефектом від запровадження технології SCANDARD стане формування якісно нової культури споживання та розвитку торгових відносин.

Теги: ,